24 Ağustos 2012 Cuma

Moda


MODA 

moda her 6 ayda bir yenilenir ve günümüzün desen model ve tasarımları ile araştırmalar sonucunda bizlere bildirilir. Bayan erkek , küçük büyük herkesin bir giyim tarzı renk ve modeli oluşturulur iste bu oluşuma moda denmektedir. 

moda her 6 ayda bir yenilenir ve günümüzün desen model ve tasarımları ile araştırmalar sonucunda bizlere bildirilir. Bayan erkek , küçük büyük herkesin bir giyim tarzı renk ve modeli oluşturulur iste bu oluşuma moda denmektedir. 

Erkeklerde de bayanlarda da şıklık ön planda tutulur modayı takip etmek ve belirlenen modeller ile renkleri birbirine uyumlu kullanabilmek bizleri hoş bir bütünlük içerisine sokar. Renk uyumu kıyafet bütünlemede çok önemli bir faktördür birbirine uyumlu parçaları bütünlersek şıklığımızı ve modamızı ortaya koymuş oluruz fakat birbiriyle alakasız seçimleri bir araya getirirsek moda dışında kalır ve ne kadar çaba harcarsak harcayalım  bir bütünlük oluşturamayız .

Bu senede yaz modası bizlere seçimi zorlaştıracağa benziyor. Birbirinden farklı renk ve modeller şimdiden mağazalarda yerlerini aldı . Erkeklerde de bayanlarda olduğu gibi bu sene canlı renkler ön planda artık eski zihniyetleri değiştirip yep yeni cıvıl cıvıl bir yaz modası bizlere kapılarını açmakta. Baylar artık çok renkli ve değişik kıyafet bütünlükleri ile bayanlarla kapışacağı bir yaz daha başlıyor. Erkekler de bu yaza damgasını vuracak renkler sarılar,kremler,maviler,yeşiller,turuncular,turkuazlar rengarenk erkeklerin seçimlerini mağazalarda beklemektedir. Beylerde şık taşlanmış kotlarının üzerlerine streç badilerle renk katarak üzerlerine uygulayabilecekleri harika renkli gömleklerle çok değişik ruh halleri oluşturabilecekler.   

Tabi bayanlarda moda denilen atmosfere şimdilerde ayak uydurmaya başladılar bile artık bu yaz moda renkler göz büyüleyecek ve farklı zıt renklerin nasıl bir arada uyum içinde sergilendiğini göreceğiz. Modada tarz oluşturmak farklı kıyafetleri günümüz modası ile bir arada giyinip kullanmak zor gibi görünse de zevli bir bakış açısı ve takiplerle hiçte o kadar zor olmadığını görebilirsiniz, sadece yapmamız gereken mağazalardan yaz modası ile ilgili bir kıyafet alırken oluşturulan kombinlere  dikkat etmek ve iyi bir gözlem yapabilmek hepsi bu Yaza merhaba diyelim alışverişlerle dolu moda yazında rengarenk  giysilerle modamızı yaratalım.  
 Tüm detaylar  modablackk.com da bulabilirsiniz.       

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder