28 Temmuz 2012 Cumartesi

Modacı Tuba Benian

2001 İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Mezunu olan Tuba Benian, medyada geçen yıllarında sektördeki bazı dergiler için styling çalışmaları yaparken moda tutkusunun önüne geçemeyerek Lasalle Academy'de Moda Tasarımı eğitimi aldı.


Aynı zamanda profesyonel olarak binicilikle ilgilenen ve halen çeşitli yarışmalara katılan Tuba Benian, 2010 Mayıs ayında kendi atölyesini ve ekibini kurarak uzun yıllardan beri tutkunu olduğu moda ve biniciliği, yarattığı moda  markasıyla birleştirdi.Tasarımcı, kişiye özel hazır giyim ve haute couture koleksiyonlarını Tuba Benian markasıyla, binicilere özel tasarladığı koleksiyonlarını ise Tua by Tuba Benian line'ı altında Nişantaşı mağazasında sergiliyor.


Mağzasında özel ayakkabı tasarımları ve çocuk koleksiyonlarına da yer veren tasarımcı, formları alışılmışın dışında tutarak tasarımlarını zinde ve modern kılıyor. Ortaya çıkardığı kadın, aynı zamanda parizien ve özel durmayı da başarıyor. Onun kadını lüks, konforu seven, kendinden emin ve tutku dolu. Her yaştaki kadının beğenerek giymek isteyeceği bir tarzı var.Mağazasında aynı zamanda giysileri kadar dikkat çekici olan takı ve aksesuar koleksiyonu da yer alıyor.


 Kaliteli moda heberleri için  http://modablackk.com/  http://www.fashiongusto.com/ ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder