29 Ağustos 2012 Çarşamba

Machka 2012-2013 Sonbahar-Kış


Modern romantik akımı ile her zaman trend-haberler rahat ve lüks kullanımı sunan Machka, 2012 Sonbahar-Kış sezonunda tekno&estetik kavramını yaşamın içine katıp karıştırıyor.
Dünyaca ünlü moda tasarımcıları Ayşe ve Ece Ege’nin çizimleriyle hayat verdiği Machka koleksiyonu, cazibenin ve asaletin ahengi ile öne çıkan volümler ve formlardan oluşuyor.Tasarımlar yeni silüetler ve romantizmin vazgeçilmez dokunuşları ile harmanlanıyor.

Sezonun öne çıkanları Galactic esintili parlak yüzeyli, işlevi ön planda tutan formlar ve metalik giysiler ile ham, organik taşlarla karıştırılmış swarowski işlemeli elbise, şık pardesü ve bluzlar koleksiyonda dikkat çekiyor. Minimalizmin spor güncellemeleri, jeolojik renklerle dolgun, elbise ve etekler ise gardrobunuzun vazgeçilmezleri olmaya şimdiden aday.

Klasik Machka stili tutkunlarını ise yeni sezonda peplum ceket, kalem etek, kısaltılmış cigarette pantolonlar, dev fermuarlı panel elbise ve formal etekler bekliyor.Kumaşlarda Blok renklerden oluşan armürlü ipekliler ve krepler, az parlak, yıpratılmış ya da siyahlaştırılmış, pütürlü teknik kumaşlar kışın yoğun havasını hareketlendirecek bir zemin sunuyor. Taranmış hafif ve hacimli lüks yünlü kumaşlar ise farklı kullanımları bir arada yansıtıyor.

Renklerin büyüsü mineral renklerin, gölgeli, tonal karışımları old gold, kış turuncusu, midnight blue, koyu mercan, nude, pudra, dumanlı griler, kış pastelleri soğuk kış günlerinde sıcacık bir hava estiriyor.

Siyah ve siyaha alternatif olarak navy renk ise bu sezon vazgeçilmezlerimiz arasında ilk sırayı alıyor.


  Daha deteylı moda haberlerini  modablackk.com dan takip edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder