9 Eylül 2012 Pazar

Şapka Modeleri 2012/2013


Şapka Modası

DEICHMANN’dan şapka çıkartılacak Şapka Koleksiyonu Göz kamaştırıcı ayakkabı modellerinin yanı sıra aksesuvar koleksiyonuyla da yenilikçi tarzını vurgulayan DEICHMANN, nostaljik şapka koleksiyonu’yla dünden bugüne kadının ruhunu sarıyor.

                                                                              modablackk.com

Kıvrımlı çizgilerin gizemli detaylarla birlikteliğinden ortaya çıkan DEICHMANN’ın fötr şapka koleksiyonu, maskülen ve feminen stili çarpıcı bir şekilde kadın siluetine yansıtıyor. Nostaljik temanın ağırlıkla işlendiği geometrik kesimlerin geniş formlarda yer aldığı yeni koleksiyon, şapka tutkunlarının soluğunu kesiyor. Marka, fötr şapka koleksiyonu’nda kullandığı balıksırtı desenli modeli ve kurdela ayrıntılı melon şapka tasarımıyla sonbahar ve kış trendlerinin vazgeçilmez parçaları olarak göz dolduruyor.


                                                                            modablackk.com

Podyum şıklığını sokak modasına taşıyan tüy detaylı fötr şapkalar ise siyah ve kahve tonlarıyla sezonu taçlandırıyor. 60’lar ve 70’lerin parıltısının hissedildiği romantik şapka koleksiyonu her zaman fark edilmek isteyen kadınların en özel tamamlayıcısı oluyor.


                 modablackk.com
                 modablackk.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder